Dodawanie ogłoszeń w naszym serwisie jest proste i szybkie. Jeśli jednak masz wątpliwości co do któregoś pola w formularzu lub samej procedury- zapraszamy do zapoznania się z poniższą instrukcją.

1. Przechodzimy na stronę dodawania ogłoszenia

Na stronie znajdziemy formularz z danymi do wypełnienia. Zostajemy poinstruowani, że dodawane ogłoszenie jest bezpłatne na okres 60 dni, a jeśli chcemy wykupić ogłoszenie wyróżnione to aktualna cena wynosi 12 zł za rok.

2. Podajemy tytuł ogłoszenia

Tytuł będzie pokazywał się zarówno na głównej stronie wszystkich ogłoszeń w danej kategorii jak i później w wyszukiwarce Google. Zadbajmy więc o to by był poprawnie skonstruowany (zobacz: Regulamin). Może być nazwą firmy lub nazwą oferowanej usługi.

Dodawanie - krok1

3. Wpisujemy wartość oferty

To jest pole "od", czyli wpisujemy tutaj najniższą kwotę za oferowane usługi. Ta kwota również pokaże się na stronie ze wszystkimi ogłoszeniami.

4. Wybieramy kategorie ogłoszenia

Aktualnie możemy wybrać jedną spośród 12 kategorii. Są to: nieruchomości, praca, motoryzacja, firmy i usługi, noclegi, dom i ogród, zdrowie, sklepy, uroda, imprezy i wydarzenia, budowlane oraz budowlane zlecenia. Jeśli nie masz pewności, która kategoria będzie odpowiednia możesz wybrać firmy i usługi jako kategorię najbardziej ogólną.

5. Wpisujemy treść ogłoszenia

Czyli to, co najważniejsze w naszej ofercie. Będzie wyświetlało się na stronie ogłoszenia na samej górze. Pamiętajmy o odpowiednim formatowaniu i unikaniu błędów językowych. Kopiowanie treści z innych stron nie jest wskazane, najlepiej napisać ją samodzielnie od zera. .

6. Podajemy kolejne dane

Są to: miejscowość, nazwa firmy, nr telefonu, imię i nazwisko oraz e-mail. Poza nr telefonu żadne dane nie są publicznie dostępne na stronie ogłoszenia. Podawane dane muszą być prawdziwe! Na email przesyłamy link z możliwością edycji wpisu.

7. Wpisujemy kolejną treść

Jeśli oferujemy wiele usług to możemy je tutaj wpisać. Jeśli na początku nie wiemy co powinno się tutaj znaleźć, to pole można zostawić puste.

8. Akceptacja regulaminu

Dodając ogłoszenie w serwisie zgadzasz się z jego regulaminem i zasadami korzystania ze strony.

9. Dodanie zdjęć

Ogłoszenia ze zdjęciami bardziej przyciągają uwagę i lepiej są prezentowane w wyszukiwarkach. Nie zapomnij więc dodać paru zdjęć, możesz również tworzyć galerie!

Dodawanie - krok1

10. Wyślij ogłoszenie do publikacji

Klikamy na przycisk, otrzymujemy informację o możliwości wyróżnienia ogłoszenia, (sprawdź dlaczego warto) a na podany adres e-mail dostajemy przydatne linki m.in. do edycji wpisu.